Запуск нового корпоративного сайту

Шановні друзі!

З радістю повідомляємо про те, що 01 вересня 2017 року розпочав свою роботу наш новий корпоративний сайт. Він є своєрідним відображенням нашої філософії та тих цінностей, які ми сповідуємо по відношенню до нашої улюбленої справи, до наших клієнтів, до життя взагалі. За допомогою цього сайту ви зможете дізнатись корисну інформацію про нашу фірму, команду досвідчених фахівців, про послуги, які ми надаємо найкраще, а також про численні проекти успішно реалізовані нами. Сподіваємося, що вам буде зручно та приємно користуватися нашим новим сайтом, і ви з легкістю отримаєте всю необхідну вам інформацію.

 

З повагою
команда BYWORD CONSULTING


Також читайте:

11 Грудня 2017
Консультування іноземного клієнта з питань створення представництва в Україні

Команда юристів BYWORD CONSULTING виступила юридичним радником з питань заснування та реєстрації в Україні постійного представництва відомої будівельної компанії, яка є найбільшою компанією сектора будівництва транспортної інфраструктури в країнах Балтії.

Дізнатись більше
13 Жовтня 2017
Консультування іноземного інвестора з питань створення офісу в Україні

Команда юристів BYWORD CONSULTING виступила юридичним радником з питань заснування та реєстрації в Україні дочірньої структури відомої ізраїльської ІТ компанії, яка займається розробкою та розповсюдженням комп’ютерних ігор для мобільних та браузерних платформ.

Дізнатись більше
28 Вересня 2017
Успішне представлення інтересів клієнта в цивільній справі щодо виділу земельної ділянки зі спільної часткової власності та реєстрації права власності на неї

У березні поточного року юристами BYWORD CONSULTING було підготовлено та подано до суду позов від імені нашого клієнта – фізичної особи, співвласника земельної ділянки сільськогосподарського призначення розміром майже 15 гектарів, про виділ частки в натурі із земельної ділянки, що перебуває у спільній  частковій власності, та визнання права власності на виділене майно.

Дізнатись більше

Підписатись на новини