Новини

01 Вересня 2017

Успішне представлення інтересів клієнта в цивільній справі щодо стягнення заборгованості зі сплати орендної плати

У серпні поточного року юристами BYWORD CONSULTING було підготовлено та подано до суду позов від імені нашого клієнта – співвласника земельної ділянки сільськогосподарського призначення розміром майже 15 гектарів, до фермерського господарства – орендаря зазначеної земельної ділянки, про стягнення заборгованості з орендної плати за два календарних роки. Земельну ділянку наш клієнт – фізична особа отримав 2015 року в спадщину спільно з іншими спадкоємцями та бажав отримати належну йому за законодавством частину орендної плати за період з дати відкриття спадщини. Досудове врегулювання спору не принесло бажаного результату, оскільки орендар відмовився виконувати свої зобов’язання за договором, посилаючись нібито на відсутність в нашого клієнта належних правовстановлюючих та землевпорядних документів на ¾ земельної ділянки, отриманої в спадщину.

Ретельно проаналізувавши всю наявну по справі інформацію та документи, команда BYWORD CONSULTING розробила чітку правову позицію, яку виклала у своєму позові, детально обґрунтувавши посиланнями на чинне законодавство.

Обґрунтування наших фахівців виявилося настільки переконливим та беззаперечним, що опоненти, отримавши позовну заяву, ще до початку розгляду справи в суді добровільно відшкодували нашому клієнту не лише заборгованість з орендної плати у повному обсязі з урахуванням індексу інфляції, а й штрафні санкції, передбачені договором та законодавством, витрати на надання правової допомоги та завдану моральну шкоду.

Над справою працювали Партнер фірми Ольга Чабала та Юрист фірми Гліб Тимофіюк.


Також читайте:

11 Грудня 2017
Консультування іноземного клієнта з питань створення представництва в Україні

Команда юристів BYWORD CONSULTING виступила юридичним радником з питань заснування та реєстрації в Україні постійного представництва відомої будівельної компанії, яка є найбільшою компанією сектора будівництва транспортної інфраструктури в країнах Балтії.

Дізнатись більше
13 Жовтня 2017
Консультування іноземного інвестора з питань створення офісу в Україні

Команда юристів BYWORD CONSULTING виступила юридичним радником з питань заснування та реєстрації в Україні дочірньої структури відомої ізраїльської ІТ компанії, яка займається розробкою та розповсюдженням комп’ютерних ігор для мобільних та браузерних платформ.

Дізнатись більше
28 Вересня 2017
Успішне представлення інтересів клієнта в цивільній справі щодо виділу земельної ділянки зі спільної часткової власності та реєстрації права власності на неї

У березні поточного року юристами BYWORD CONSULTING було підготовлено та подано до суду позов від імені нашого клієнта – фізичної особи, співвласника земельної ділянки сільськогосподарського призначення розміром майже 15 гектарів, про виділ частки в натурі із земельної ділянки, що перебуває у спільній  частковій власності, та визнання права власності на виділене майно.

Дізнатись більше

Підписатись на новини