ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Пан Любарський є фахівцем у галузі цивільного, корпоративного, комерційного права, права інтелектуальної власності. Активну юридичну практику Валерій розпочав у 2003 році як помічник адвоката Адвокатського об'єднання «Байбарза і Волков» у Києві та продовжив її в як юрист і адвокат низки відомих юридичних фірм. Валерій супроводжував діяльність клієнтів, практикуючи в судовому представництві, договірному, корпоративному праві, зовнішньоекономічній діяльності та митному праві, праві інтелектуальної власності. Протягом кількох років пан Любарський практикував в інвестиційних банках першої п'ятірки України того часу, зокрема Concorde Capital, Foyil Securities New Europe та Dragon Capital. Інвестиційний банкінг надав йому розуміння економічних та інвестиційних механізмів, схем діяльності бізнесів, принципів функціонування вітчизняного та міжнародних фондових ринків і відповідний юридичний досвід у цій сфері.

Валерій має багатий досвід приватної адвокатської практики з клієнтами середнього та великого бізнесу, а також у напрямі правового аудиту (due diligence), залучення торгового і структурного фінансування в міжнародній торгівлі (trade & structured finance), юридичного супроводження груп компаній з іноземним капіталом та юридичними особами в іноземних юрисдикціях. Також пан Любарський неодноразово здійснював юридичну підтримку клієнтів у процесі політичних виборів різного рівня. Валерій має свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Пан Любарський приєднався до команди BYWORD CONSULTING як позаштатний радник у 2015 році.

ОСВІТА

  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2004

 

МОВИ

  • Англійська
  • Українська
  • Російська

 

 

 

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

За час роботи фірми, нашою командою було успішно реалізовано численні проекти, які є промовистим свідченням наших можливостей та високого рівня довіри наших клієнтів.

Консультування відомого українського дизайнера з питань права інтелектуальної власності