ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Пані Зоря обіймає посаду бухгалтера та надає послуги в рамках практик аутсорсингу бухгалтерського та кадрового обліку нашої фірми. Наталія є фахівцем з ведення бухгалтерського, податкового та управлінського обліку юридичних осіб, представництв іноземних осіб та фізичних осіб-підприємців.

До команди BYWORD CONSULTING Наталія приєдналася у 2015 році. За час своєї роботи вона брала участь у реалізації багатьох комплексних та масштабних проектів з постановки бухгалтерського обліку підприємств різної галузевої та індустріальної належності.

ОСВІТА

  • Університет державної фіскальної служби України, магістр з обліку та аудиту, 2017

 

МОВИ

  • Англійська
  • Українська
  • Російська

 

 

 

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

За час роботи фірми, нашою командою було успішно реалізовано численні проекти, які є промовистим свідченням наших можливостей та високого рівня довіри наших клієнтів.

Консультування українських інвесторів щодо проекту запуску закладу ресторанного господарства вартістю понад 11 млн. грн.
Консультування грузинських інвесторів щодо проекту запуску закладу ресторанного господарства вартістю понад 12 млн. грн.
Консультування українських інвесторів з бухгалтерських та податкових питань у процесі реалізації проекту запуску закладу ресторанного господарства вартістю понад 11 млн. грн.
Консультування грузинських інвесторів з бухгалтерських та податкових питань у процесі реалізації проекту запуску закладу ресторанного господарства вартістю понад 12 млн. грн.